Jakub Jeż
Dołączył/a: wrzesień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będę za nim tęsknił. Lubię go mocno
0
Ja głosuje na Pedro bo strzelał najwięcej. Na boisku się starał. Nie wiem dlaczego głosujecie na Messiego
0
A nie bo Barca D geniniusze. Koszykówka debilu !!!!!
0
a co do przejścia Persiego do Barcy jak najbardziej jestem za
0
Ja nie mogę z Realu nie szanuję ich w ogóle i nie obchodzi mnie że wszyscy mówią żeby "szanować" kluby gdy real przegra\zremisuje. Nie lubię ich i nigdy nie polubię.
0
Dla mnie neymar jest słabszy od messiego, Messi jako doświadczonym piłkarzem 4 razy złota piłka a Neymar się uczy. Nie dorasta mu do pięt. Moim zdaniem oczywiście
0
środkowy pomocnik za inieste wszedł
0
Barca jest najlepsza wszyscy moi koledzy którzy są za realem jutro będą mieć upokorzenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
0
ja też się cieszę. ale wolałbym aby barca powalczyła jeszcze trochę o valdesa!
0
uważam że dobrze by było jakby barca kupiła młodych zawodników
0
JA NIE MOGĘ TO CO BARCA ROBIŁA W 1 POŁOWIE TO CHYBA IM SIĘ MOCNO NIE CHCIAŁO ALE MARTINO W PRZERWIE MUSIAŁ IM COŚ POWIEDZIEĆ